بلاگ - آخرین اخبار
http://www.kishyab.com/wp-content/uploads/2018/07/1.gif

محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شد

محمد ابراهیم انصاری لاری با صدور حکمی از سوی مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  به عنوان «رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب شد .

در حکم «مرتضی بانک» خطاب به «محمد ابراهیم انصاری لاری» آمده است:

به استناد ماده ۶  قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و با توجه به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان، به موجب این ابلاغ به عنوان «رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب می شوید.

تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، برنامه ریزی و مدیریت به منظور توسعه گردشگری، گسترش و تسهیل تولید، صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی و ارتقاء سطح اشتغال و مشارکت جامعه محلی در برنامه های توسعه و پیشرفت منطقه از مهم ترین وظایفی است که از جنابعالی انتظار می رود ضمن تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورا، اعضاء محترم هیأت مدیره سازمان و بهره گیری از تجارب مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی موفق دنیا در انجام بهینه آن نهایت مساعی لازم را معمول دارید.

برای آقای محمد ابراهیم انصاری لاری در سمت جدیدشان آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم در راه پیشرفت روز افزون منطقه آزاد کیش موفق عمل نمایند .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به کیش یاب ميباشد.