کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
اسفالت

آغاز عملیات بهسازی و ترمیم خیابان‌ها و معابر در کیش

کیش‌یاب: وجود خیابان و معابری هموار یکی از ویژگی های مثبت برای جزیره کیش است که تاثیر بسزایی در حمل و نقل شهری و تردد شهروندان دارد. علاوه بر این موضوعات باید گفت یکی از جلوه های ویژه در بخش زیبای شهری محسوب می شود.آغاز عملیات بهسازی و ترمیم خیابان‌ها و معابر در کیش

عملیات گسترده بازسازی  ، ترمیم و بهسازی خیابان ها و معابر کیش به همت شرکت سرمایه گذاری و توسعه آغاز شد. در این پروژه پس از نظارت مشاور و بررسی همه خیابان های اصلی شهر کیش با توجه به اساس درصد خرابی نسبت به ترمیم و بهسازی آسفالت خیابان ها اقدام شده است.

تا به امروز عملیات ترمیم و بهسازی آسفالت در معابر روبروی مرکز تجاری و حد فاصل میدان ساحل تا آبشار و به اتمام رسیده است و بازسازی آسفالت خیابان پروین اعتصامی نیز در چند روز آینده به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است همزمان عملیات دو لاینه شدن ، مرمت و بهسازی آسفالت محور سه کیلومتری کلبه هور تا میدان غروب کیش در حال اجر می باشد و این طرح از یکماه پیش آغاز شده است و تاکنون این عملیاتتا 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گفته مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کیش با برنامه ریزی های که از قبل انجام شده است تلاش می شود عملیات آسفالت همه معابر اصلی  در جزیره کیش تا پایان نیمه نخست سال 95 به پایان برسد.

همچنین عملیات پیاده رو سازی معابر اصلی در فاز های دو و سه منطقه نو بنیاد نیز از تیر ماه آغاز خواهد شد  و قرار است تا پایان تابستان امسال به اتمام برسد.

لازم به ذکر است شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در فراخوانی عمومی از شهروندان خواسته است با ارائه تصاویر معابر و خیابانهایی که نیاز به مرمت و بازسازی دارند در اجرای این طرح گسترده و بزرگ  ما را همراهی کنند.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0