کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
جزیره مرجانی

آمادگی جزیره کیش برای استقبال از 2 میلیون مسافر نوروزی

کیـش‌یـاب:هر ساله با شروع شدن فصل بهار جزیره زیبای کیش پذیرای مهمانان زیادی از نقاط مختلف ایران می‌باشد.مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش با تاکید بر امادگی جزیره زیبای کیش برای پذیرایی از مسافران نوروزی گفت: با توجه به شرایط منطقه ای امسال استقبال از مناطق دیدنی کشور چشمگیر است و جزیره کیش هم یکی از مهمترین مقصدهای گردشگری در ایران به شمار می آید.

به دلیل وجود آفتابی درخشان، آسمانی آبی، آب هایی نیلگون، هوایی پاک و آرامشی بی نظیر، جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است.یکى از این شگقتی هاى را که می توان به آن اشاره کرد جزیره مرجانی کیش است.که هر ساله تعداد زیادی از دوستداران طبیعت را به سمت خود می کشاند.

آمادگی جزیره کیش برای استقبال از 2 میلیون مسافر نوروزی

مونسان افزود: کنترل قیمت های بازار و هتل های کیش در ایام نوروز و همچنین هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت ها وجود ندارد.رئیس جامعه بازاریان کیش در خصوص کنترل قیمت ها در بازار های کیش گفت: امسال با استفاده از تمهیدات و مشوق های که در نظر گرفته شده قیمت هاکنترل و از افزایش بی رویه قیمت ها جلوگیری خواهد شد.


آمادگی جزیره کیش برای استقبال از 2 میلیون مسافر نوروزی
خلیلی گفت: در ایام نوروز قرعه کشی های متعددی در بازار ها در نظر گرفته شده و اطلاع رسانی مسافران از وضع بازارهای کیش با استفاده از بسته های تبلیغی به راحتی امکان پذیر خواهد شد.این روند نظارت بر قیمت ها موجب جلب رضایت مسافران می باشد.

نایب رئیس جامعه هتلداران کیش هم با بیان اینکه نسبت به سال گذشته با افزایش 20 درصدی ظرفیت هتل های کیش مواجه هستیم گفت: امسال کیفیت خدمات هتل ها به مسافران افزایش یافته و نرخ های اقامتی هیچ تغییری نخواهد کرد.این قیمت ها بر اساس نرخ های دو سال پیش است.

کرمی افزود:پیشنهاد، انتقاد و شکایت مسافران با شماره تلفن 1178 پیگیری خواهد شد.محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه ازاد کیش هم با اشاره به شدت گرفتن نظارت بر کلوپ های تفریحی و کنترل قیمت ها از تامین نیازهای عمومی و همچنین اعلام آمادگی مراکز درمانی کیش در ایام نوروز به مسافران عزیز خبر داد.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0