کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

احداث مسجد با ویژگی‌های منحصر بفرد در دریای کیش

مونسان

احداث مسجد با ویژگی‌های منحصر بفرد در دریای کیش
کیـش‌یـاب: دکتر مونسان در روزجهانی مسجد از ساخت مسجدی با ویژگی‌های منحصر بفرد در دریا خبر داد.

وی اظهار کرد: مسجد دو بعد فردی و اجتماعی دارد که در بحث فردی محل عبادت و نماز و در بعد اجتماعی کانون فعالیت مسلمانان را مد نظر دارد. در 3 سال گذشته فعالیت های عمرانی و زیر بنایی زیادی در جزیره کیش انجام گرفته است که از مهم ترین آن تامین آب و برق منطقه کیش بوده است. با بهره برداری از فاز نخست مصلای بزرگ کیش تصمیم داریم تا بخشی از این عقب ماندگی را جبران کنیم.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش مهمترین اتفاق و بهترین خاطره را بهره برداری از فاز نخست مسجد اعلام و بیان کرد: حضور جمع عظیمی از نمازگزاران در نخستین روز از بهره برداری یکی از خاطره های خوش در دوران مدیریتی من می باشد.

مونسان یکی از ویژگی های منحصر بفرد این مسجد در دل دریا خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده عملیات اجرایی آن در غرب جزیره کیش آغاز خواهد شد.

همچنین به افتخار تلاش های صورت گرفته برای ساخت این مسجد و توجه به مساجد از طرف نهاد امامت جمعه لوح تقدیر به مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش اهدا خواهد شد.و همچنین سند دو قطعه زمین نیز از سوی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برای ساخت مسجد در منطقه نو بنیاد به نهاد امامت جمعه داده شد.

هم اکنون 10 مسجد در جزیره کیش در حال فعالیت است. مسجد ثامن الححج و امام رضا (ع) و فاطمه الزهرا(س) نیز در حال ساخت می باشد که این تعداد تا افق 1404 باید به تعداد 28 مسجد برسد.فاز نخست مصلای بزرگ کیش در ماه مبارک رمضان به بهره برداری رسیده است. جزیره کیش با مساحت 91 کیلومتر مربع مساحت یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس به شمار می آید که در 18 کیلومتری جنوب ایران قرار دارد.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0