کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

ارائه خدمات دندانپزشکی در کیش

با تمهیدات انجام شده، خدمات دندانپزشکی با حضور دندانپزشکان متخصص و متخصص در جزیره کیش بزودی ارائه می شود.ارائه خدمات دندانپزشکی در کیش

کیش‌یاب:  دکتر باقری (رییس کلینیک امام علی) گفت: با توجه به پیگیری های مداوم بیماران در خصوص انجام خدمات دندانپزشکی  با یک گروه مجرب از دندانپزشکان وارد مذاکره شدیم تا پس از سپری کردن مراحل اداری به در جزیره کیش مستقر شوند. این متخصصان در زمینه های  ریشه و لثه ، دندانپزشکی اطفال و ارتودنسی خدمات خود را ارائه می دهند.

وی در رابطه با علت عدم استقرار دائمی دندانپزشکان در جزیره کیش گفت: بخاطر تعداد کم متقاضیان دندانپزشکی این خدمات از نظر هزینه ای برای استقرار دائم مقرون به صرفه نخواهد بود ولی با برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این شد که این گروه بصورت دوره ای و منظم در جزیره حضور پیدا کنند و خدمات درمانی خود را به مراجعان ارائه بدهند.

رییس کلینیک امام علی در خصوص نبود و کمبود دندانپزشک در بیمارستان جزیره کیش گفت: خدمات دندانپزشکی در بخش درمان های زیبایی محسوب می شوند ، به همین خاطر این خدمات توسط مراکز دانشگاهی و بیمارستانی ارائه نمی شود و این خدمات جزء خدمات بیمارستانی به حساب نمی آید و باید برون سپاری شود.

دکتر باقری در ادامه افزود: برای تامین نیاز ساکنین و شهروندان با حضور این گروه از متخصصان در کیش دیگر برای خدمات دندانپزشکی نیاز به سفر مردم به دیگر شهرها  نخواهیم بود.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0