ورزش کیش

اطلاعات کامل مراکز ورزشی در جزیره کیش

سالن ورزشی کیش

کیـش‌یـاب: اطلاعات کامل از آدرس و تلفن مراکز ورزشی در جزیره کیش را مشاهده می کنید.

.
مجموعه سوارکاری

این مجموعه دارای مانژ مخصوص تمرین،اصطبل مانژ کورس، کلینیک دامپزشکی در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱

*****

زمین تیراندازی با کمان

این زمین با مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و ۳۰ سیبل، وسائل و ادوات تیراندازی در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: بانوان همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۱۹/۳۰ و آقایان همه روزه از ساعت ۱۹/۳۰ الی ۲۲

*****

مجموعه ورزشی المپیک

مجموعه ورزشی المپیک با امکانات و تجهیزات مخصوص برگزاری بازیهای تمرینی و مسابقات همواره میزبان اردوهای تیم های ورزشی ملی ، باشگاهی و خارجی است. در این مجموعه دو زمین فوتبال چمن و دو زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی، چندین زمین تنیس، سالن اختصاصی پینگ پنگ ، دو سالن تمرین و مسابقات اسکواش ،استخر شنا مجهز به سونای خشک و بخار با سالن بدنسازی است، همچنین سالن چند منظوره ویژه ورزش های توپی و غیرتوپی شامل والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتبال، کشتی، تکواندو، جودو، کاراته، خانه شطرنج و همچنین امکاناتی برای دیگر ورزش ها در این سالن فراهم می باشد.

*****

سالن غدیر

این مجموعه با مساحت ۱۸۰۰ مترمربع واقع در مجموعه ورزشی المپیک در رشته های رزمی، بوکس، کشتی ، ورزشهای زورخانه ای فعالیت دارد
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۳
تلفن : ۴۴۴۲۴۰۶۴
مجموعه استخر سرپوشیده کرانه

*****

سالن چند منظوره المپیک

سالن چندمنظوره المپیک با ظرفیت ۱۲۰۰ نفر ، بیش از ۱۱ رشته ورزشی را به خود اختصاص داده که عبارتند از: والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ژیمناستیک، کشتی، تکواندو، جودو، کاراته و شطرنج که در تمامی این رشته ها مربیان حرفه ای و مجرب و در بعضی از این رشته از مربیان بین المللی استفاده می گردد .
ساعت کار: بانوان همه روزه از ۱۷/۳۰الی ۱۸ – آقایان همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۱/۳۰
آدرس : کیش – میدان المپیک

تلفن : ۴۴۴۲۳۵۰۰

*****

استخرسرپوشیده کرانه

استخرسرپوشیده کرانه در شمال جزیره قرار دارد که دارای امکانات ویژه و خاص از قبیل سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، سالن بدنسازی، سالن تنیس روی میز ، آرایشگاه ، بوفه و تریا و رشته های فعال آموزشی شامل شنا، بدنسازی، ایروبیک است.
ساعات کار استخر: روزهای زوج و فرد از ساعت ۹ الی ۱۸/۴۵
ساعت کار بدنسازی و ایروبیک: روزهای زوج و فرد ۱۰ الی ۱۲و ۱۵ الی ۱۶/۳۰

آدرس: کیش – خیابان سنایی – پشت شرکت آب و برق کیش

تلفن : ۴۴۴۲۳۷۳۸

*****

مجموعه ورزشی میرمهنا

مجموعه ورزشی میرمهنا در قسمت شمال غربی جزیره قرار دارد. این مجموعه شامل سه زمین فوتبال چمن مصنوعی و سالن اختصاصی ژیمناستیک با وسایل پیشرفته است.
ساعات کار: همه روزه از ساعات ۱۷/۳۰ الی ۲۱ روزهای فرد از ساعت ۱۰ الی ۱۱/۳۰
تلفن : ۴۴۴۵۰۹۴۰

*****

مجموعه استخر سرپوشیده المپیک

مجموعه استخر المپیک با وسعت ۳۰۰۰ متر مربع شامل استخر، سونا خشک و بخار ، جکوزی، حوضچه آب سرد ، بدنسازی بوفه و امکانات رختکن و دوش با محیطی زیبا و آرام می باشد.
ساعات کار: روزهای زوج : ۱۴ الی ۲۱ روزهای فرد: ۶ الی ۲۱
تلفن :  ۴۴۴۲۰۳۳۵

*****

پیست اسکیت

این پیست با مساحت حدود ۱۰۰۰ مترمربع در کنار ساحل شرقی مشرف به هتل شایگان واقع گردیده است.
ساعات کار: روزهای زوج بانوان از ساعت ۱۸ الی ۲۳ روزهای فرد آقایان از ساعت ۱۸ الی ۲۳
آدرس : اسکله تفریحی
تلفن : ۴۴۴۲۴۴۹۱

*****

مجموعه اسکواش

این مجموعه شامل یک سالن اختصاصی ویژه بانوان با دو کورت به مساحت ۶۰۰ مترمربع و یک سالن اختصاصی آقایان با سه کورت به مساحت ۸۰۰ مترمربع که یکی از زیباترین سالن های موجود در ایران می باشد در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۲۲
تلفن : ۴۴۴۲۴۴۲۳

*****

تکواندو

سالن تکواندو به لحاظ داشتن مربیان مجرب و متخصص یکی از اماکن ورزشی پرطرفدار و دارای مراجعه کننده زیادی می باشد. مربیان مذکور در روزهای فرد تمرینات متنوعی را به علاقه مندان آموزش می دهند. تکواندوکاران تیم در جزیره کیش و همچنین مسافرین گرامی می توانند از امکانات این سالن بهره مند گردند.
آدرس : کیش – میدان المپیک

تلفن : ۴۴۴۳۳۵۰۵

*****

سالن تنیس روی میز

این سالن به مساحت ۵۰۰ مترمربع شامل دستگاه توپ اندار، ۶ میز، رختکن و دوش در مجموعه المپیک کیش واقع گردیده است.
ساعات کار: روزهای زوج بانوان از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۲۱ روزهای فرد آقایان از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۲۱
تلفن : ۴۴۴۲۲۵۱۰

*****

مجموعه تنیس

این مجموعه با مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع شامل ۱۰ زمین خاکی و ۴ زمین هارد کورت، زمین اختصاصی بانوان و زمین خانواده در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲/۳۰
تلفن : ۴۴۴۲۳۶۱۳

*****

کشتی

سالن کشتی واقع در سالن چندمنظوره کیش شاهد مسابقات داخلی و همچنین اردوهای کشتی تیم ملی و تیم های میهمان می باشد. تمرینات کشتی جوانان دراین سالن در روزهای فرد و جوانان در روزهای زوج زیرنظر مربیان مجرب انجام می پذیرد . علاقه مندان به این ورزش می توانند پس از ثبت نام در این رشته شروع به فعالیت نمایند .
آدرس : کیش – میدان المپیک

تلفن : ۴۴۴۲۳۵۰۵

*****

ووشو (کونگ فو چی )

این رشته ورزشی ورزشکاران بسیاری را به خود جذب کرده است. علاقه مندان به این رشته ورزشی روزهای فرد هر هفته از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در رشته های ساندا، سانشو و فرمهای استاندارد ووشو آموزشهای لازم را فرا می گیرند. تیم ووشو کیش مقامهای آسیایی و بین المللی را کسب کرده است .
آدرس : سالن چند منظوره المپیک

تلفن : ۴۴۴۳۵۰۵

*****

زمین چمن مصنوعی فوتسال

این زمینها با مساحت تقریبی ۲۰۰۰ مترمربع در کنار استادیوم شماره یک و روبروی مجموعه تنیس المپیک واقع شده و جهت مسابقات فوتسال داخلی ، تمرینات تیم های مختلف، مسابقات آموزشگاهها و … مورد استفاده قرار میگیرد.

*****

استادیوم فوتبال شماره ۱

این استادیوم با مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع واقع در میدان المپیک با گنجایش بیش از ۸۰۰۰ نفر جهت برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های حرفه ای داخلی و خارجی، مسابقات داخلی، مسابقات لیگ و مسابقات کشوری قابل استفاده می باشد. همچنین پیست تارتان دو و مجموعه میدانی در این استادیوم موجود می باشد.
تلفن تماس: ۴۴۴۲۱۶۵۲

*****

زمین فوتبال شماره ۲

این زمین چمن با مساحت تقریبی ۴۰۰۰ متر مربع در کنار استادیوم شماره یک واقع گردیده و قابل استفاده برای لیگ های فوتبال، مدرسه فوتبال ، پیشکسوتان و تمرینات تیم های متقاضی می باشد.

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *