کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

اعضای جدید هیات مدیره و سرپرست شرکت هواپیمایی کیش ایر معرفی شدند

با حضور داود کرمی، قائم مقام و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش کاپیتان سعید رضا نصرفرد به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست، علیرضا قائدیان و محمد صلاح به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت هواپیمایی کیش ایر معرفی شدند.

در این رویداد همچنین از زحمات و خدمات کاپیتان جدیدی مدیرعامل قبلی و محب خدایی و جهاندیده اعضای قبلی هیات مدیره کیش ایر قدردانی شد.

کاپیتان نصرفرد پیش از این مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت هواپیمایی پارس بوده است.

نصرفرد در سابقه کاری خود عنوان مدیرکلی هواپیمایی آسمان منطقه جنوب کشور را دارد. معاون مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایرتور، معاون مدیرکل عملیات در پایگاه شیراز و عضو هیات مدیره شرکت پرشین گلف از دیگر سوابق مدیریتی و اجرایی نصرفرد در صنعت هوایی است.

کاپیتان نصرفرد با سوابق تخصصی خلبان یکمی ATR,FOKKER و AIRBUS340 دانشجوی مقطع دکتری در رشته مدیریت،کسب و کار و پیشه (DBA) است.

گواهینامه حمل و نقل هوایی بین المللی ATPL و گواهینامه Airline management‌ از یاتا دیگر سوابق تحصیلات تخصصی نصر فرد در حوزه هوانوردی است؛ وی فرزند شهید علی‌ اصغر نصرفرد است.

قائدیان نیز هم اکنون سرپرست معاونت گردشگری و صلاح سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات سازمان است که با حکم انصاری لاری به عضویت هیات مدیره شرکت هواپیمایی کیش منصوب شده‌اند .

در این مراسم کرمی از خدمات ارزشمند چندین ساله کاپیتان جدیدی و اعضای سابق هیات مدیره قدردانی کرد.

وی گفت: امیدوارم با انتخاب کاپیتان نصر فرد و هیات مدیره جدید با بهره‌گیری از تجارب گذشته و با ارتقای ناوگان هواپیمایی، افزایش خطوط داخلی بویژه مراکز استانهای محروم و نیز خطوط خارجی، کاهش ٢٠ درصدی و کنترل قیمت بلیت هواپیما، نظارت بر امور چارتر کنندگان، ارائه خدمات مناسب به مسافران و ایجاد رضایت‌مندی در نیروی انسانی در راستای ارتقای کیفیت خدمات، کیش ایر به ابزار واقعی توسعه جزیره کیش تبدیل شود.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0