کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

اکران فیلم رگ خواب در جزیره کیش

فیلم پرمخاطب رگ خواب به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حمید نعمت الله و نویسندگی معصومه بیات از 10 مرداد در خانه فرهنگ و هنر لبخندکیش به نمایش در آمده است .

در داستان فیلم رگ خواب ,  مینا بعد از جدایی از همسرش به دنبال شغل و محل اسکان می گردد. در این مسیر با کامران مدیر رستورانی که در آن کار می کند آشنا می شود. کامران سر پناهی به او می دهد. مینا تحت تاثیر حمایت ها و محبت های کامران به او دل می بازد، کامران نیز به مینا مشتاق و علاقمند است. روزها از پس هم می گذرد و عشق مینا به کامران کاسته نمی شود و اوج می گیرد اما کامران دیگر قصد ادامه ندارد.

در این فیلم که برنده سیمرغ بلورین در بخش های مختلف بهترین بازیگر نقش اول زن، جلوه های ویژه میدانی، عکس و جلوه های ویژه بصری در جشنواره فیلم فجر شده است، لیلا حاتمی، کوروش تهامی، الهام کرداف، لیلا موسوی و بامداد نعمت الله ایفای نقش می کنند.

لازم به ذکر است، در طول هفته فیلم های سینمایی از ساعت 19 تا 24 بطور چرخشی در خانه فرهنگ و هنر لبخند کیش  به نمایش در می آیند و در روزهای پایانی هرهفته هفته، پنجشنبه و جمعه از ساعت 18 تا  1 بامداد خانواده ها می توانند از نمایش فیلم های سینمایی در خانه فرهنگ وهنر لبخند لذت ببرند.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0