کیش یاب
کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

برندگان بیست و چهارمین شب جشنواره تابستانی کیش اعلام شدند

 کـیش‌یـاب: در شنبه شب 9 مرداد ماه متقارن با بیست و چهارمین شب از  جشنواره تابستانی کیش، به 13 نفر از شرکت کنندگان در جشنواره تابستانی به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء شد.برندگان بیست و چهارمین شب جشنواره تابستانی کیش اعلام شدند

جناب آقای جعفر امینی از مومیان خوش شانس جزیره کیش برنده بهترین جایزه یعنی سومین خودرو در این جشنواره شد.

در ادامه آقای فؤاد گرام پور برنده 2،000،000 تومان ، خانم مریم منصوری برنده 1،000،000 تومان ، خانم ها منیژه ایزدی ، صدیقه ملائی ، خانم نرگس پاکاری هر کدام برنده وجه به مبلغ 500،000 هزار تومان شدند.

همچنین آقای فرشاد فخار مهرجویی برنده 250،000 هزار تومان و خانم زهره خوانساری برنده بن خرید 500،000 هزار تومانی و آقای سید رضا موسوی و خانم صدیقه رئیسی هم برنده یک چمدان شدند.

بازار مروارید هم جوایز نقدی به آقای پرویز شاهسواری و خانم ها زکیه رشید آبادی و پریسا رجایی اهداء کرد. گفتنی است که بازار بزرگ مروارید از تاریخ 9 مردادماه تا پایان جشنواره تابستانی کیش هر شب به قید قرعه به سه نفر از شرکت کنندگان جوایز نقدی را اهداء خواهد کرد.

لازم به ذکر است نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش از 15 تیرماه آغاز و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه دارد.

نوشته شده توسط: هانیه موسوی

من صرفا یک نویسنده نیستم! من محرک قلمم هستم تا به با به رقص در آوردن آن، بتوانم دنیایی جادویی را با استفاده از کلمات بسازم. در پس این سالها که به نویسندگی مشغول بوده ام، توانسته ام با انگشتانم و قلمم، رویاهایی را بسازم که شاید در دنیای واقعی نتوان به آن دست پیدا کرد. اما حتی خیالش هم قشنگ است!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشتیبانی آنلاین
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0