کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

برگزاری برنامه‌های نوروزی در جزیره کیش

کیش

کیـش‌یـاب: جزیره زیبای کیش هر ساله در ایام نوروز میزبان گردشگران زیادی از سراسر ایران است که به همین مناسبت با برگزاری برنامه های مهیج و متنوع از گردشگران استقبال می شود.

در سازمان منطقه آزاد کیش در نوروز 95 نمایش مهیج گروه موتور سواری از 29 اسفند تا 15 فروردین 95 در باغ راه ایرانی و جشنواره بین المللی جزیره کودکان برگزار می شود.

*در ایام نوروز تمام استان های کشور به منظور معرفی فرهنگ های  صنایع دستی ، سوغات محلی و … در باغ راه ایرانی کیش حضور دارند.

*از دیگر برنامه های تفریحی جزیره کیش اجرای شعبده باز مشهور ایرانی (عارف غفوری) از ساعت 21:30 تا 23، در روزهای 29 اسفند تا 13 فروردین 95 در تالار شهر می باشد.

*اجرای برنامه های شاد لبخند بهار از 28 اسفند تا 13 فروردین 95 همراه با اجرای رقص شیر شائولین و رقص های آیینی در کنار نمایش مردان نقره ای و حاجی فیروز در بازارهای کیش .

*نمایشگاه زیبای طهران قدیم نیز از تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین در اسکله تفریحی کیش جهت بازدید علاقمندان بر پا شده است.

*از دیگر برنامه های مهیج جزیره کیش برای  گردشگران برنامه پرواز باور نکردنی در کنار اتوبوس از 27 اسفند تا 13 فروردین 95 به صورت یک روز در میان از ساعت 18  تا 19 در جزیره کیشمی باشد که از پارکینگ بازار ونوس آغاز و تا بازار پردیس ادامه دارد.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0