کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
اخبار کیش

برگزاری سفره بزرگ افطاری در جزیره کیش

شهروندان و گردشگران کیش برای سومین سال پیاپی در در پانزدهمین افطار ماه مبارک رمضان در کنار هم بر سر بزرگترین سفره افطار روزه می گشایند.برگزاری سفره بزرگ افطاری در جزیره کیش

کیش‌یاب: این مراسم بزرگ در  2 تیرماه (چهارشنبه) حد فاصل میدان ساحل تا سه راه پردیس برگزار خواهد شد. حضور شهروندان و مردم روزه دار بر سر این سفره علاوه بر احیای سنت حسنه افطاری، باعث وحدت و همدلی بین روزه داران خواهد شد.

جزیره زیبای کیش هر ساله در ماه مبارک رمضان رنگ و بوی وصف ناپذیری به خودش می گیرد. برگزاری با شکوه آیین های ماه رمضان، پرخیر و برکت در مساجد جزیره ساعتی پیش از اذان مغرب با تلاوت آیات نور در محافل قرائت قرآن آغاز می شود و مردم جزیره پس از قرائت کلام خدا و اقامه نماز جماعت در کنار هم به افطار می نشینند.

برگزاری نمایشگاه  محافل انس با قرآن و عترت،  مسابقات قرآن، اذان و حدیث، جزء خوانی قرآن کریم و مراسم احیای شب های قدر در مساجد٫ قرآن و محصولات فرهنگی،کلاس های آموزشی طرح الحان مذهبی در مساجد٫ تکایا و حسینیه ها ، ایستگاه قرائت قرآن در سالن های خروجی و ترانزیت فرودگاه بین المللی کیش از دیگر برنامه های زیبا و جالب ماه مبارک رمضان در جزیره زیبای کیش است.

لازم به ذکر است ایستگاههای صلواتی در خیابانهای جزیره کیش در طول ماه رمضان پذیرای شهروندان و گردشگران روزه دار در هنگام افطار است.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0