کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

برگزاری مراسم معارفه علیرضا نجابت مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کیش

مراسم معارفه علیرضا نجابت مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کیش در محل سالن ابن سینای مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد

در این مراسم که با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی با اشاره به نقش و جایگاه این رسانه در انعکاس فعالیت های توسعه ای در کشور و پیگیری خواسته های مردمی گفت: مرکز صدا و سیمای کیش را جزو مراکزی است که با فعالیت های رسانه ای جهاد گونه و در کنار حمایت های مسئولان کیش توانسته است کمک خوبی به توسعه همه جانبه کیش کند.

وی با تشکر از فعالیت های جهادی محمد قاریان پور مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز کیش و کارکنان این مرکز در تولید و انعکاس وجهه فرهنگی و مذهبی مردم جزیره کیش گفت: تمام تلاش های صورت گرفته در زمان مدیریت ایشان با هدف کمک به توسعه جزیره کیش بوده است.

معاون امور استان های رسانه ملی، علیرضا نجابت مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کیش را جزو مدیران حرفه ای صدا و سیما توصیف کرد که در حوزه تولید محتوا و شبکه محوری عملکرد مثبتی داشته است.

امام جمعه جزیره کیش هم در این مراسم با اشاره به اینکه رسانه ملی دانشگاه بزرگی است که می تواند جنبه های مختلف جامعه را ارتقا و توسعه دهد و با تشکر از فعالیت های شایسته مرکز کیش در دوران مدیریت ایشان گفت: مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز کیش فردی خدوم و ساعی بود که مولفه های یک مدیر اسلامی را دارد.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی بیان کرد: آقای علیرضا نجابت مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کیش هم فردی توانمند و از خانواده ای اصیل و مذهبی است که در منطقه ای حساس وظیفه ای خطیر بر عهده دارد و می تواند با تعامل سازنده مردم و مسوولان در رشد و توسعه بیش از پیش این جزیره نقش موثری ایفا کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با تشکر از خدمات مطلوب صدا و سیمای مرکز کیش در دوران محمد قاریان پور گفت: صداوسیمای مرکز کیش به معرفی شایسته جزیره کیش کمک بزرگی کرده است.

وی افزود: معرفی فرصت های سرمایه گذاری و روند ایجاد و تکمیل زیر ساخت های لازم و ترغیب سرمایه گذاران برای فعالیت در کیش و تشویق گردشگران برای سفر به این منطقه از مواردی بوده است که سازمان منطقه آزاد کیش همواره از تعامل خوب صدا وسیمای کیش برخوردار است.

مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز هم در این مراسم با بیان عملکرد و مسائلی که در ابتدای حضور خود در مرکز کیش وجود داشت گفت: با تلاش جهادگونه کارکنان صدا و سیما و همینطور حمایت های امام جمعه کیش و مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش توانستیم بر مشکلات فائق آییم و هم اکنون شرایط خوبی برای فعالیت وجود دارد.

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کیش هم با قدردانی از مدیرکل سابق و کارکنان مرکز کیش، تولید برنامه های جذاب و تاثیر گذار و تبدیل شبکه کیش به شبکه ای کارآمد را از محوری ترین برنامه های خود عنوان کرد.

علیرضا نجابت مخاطب محوری و تولید برنامه ها بر اساس نیاز مخاطبان، تولید برنامه های تعاملی و گسترش حضور مخاطبان در مرکز کیش، تنوع ساختاری در برنامه ها، توجه به اوقات فراغت مخاطبان، استفاده درست از موسیقی و تولید برنامه های موسیقیایی، استفاده از تنوع فرهنگی جزیره برای ساخت برنامه های فرهنگی، ایجاد بستر لازم برای حضور شبکه های ملی و استانی در جزیره و تشکیل اتاق فکر با حضور چهره های شاخص و توانمند جزیره برای برنامه سازی را از مهمترین برنامه های خود در مرکز کیش عنوان کرد.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0