کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

برگزاری هشتمین دوره دانش آموختگی پردیس کیش

اخبار کیش

برگزاری هشتمین دوره دانش آموختگی پردیس کیش

کیـش‌یـاب: مراسم هشتمین دوره دانش آموختگی تعدادی از دانشجویان با حضور معاونان سازمان منطقه ازاد کیش، رئیس و معاونان پردیس، جمعی از استادان، دانشجویان در جمعه 10 اردیبهشت ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

خسرو حاج صادقی عنوان کرد:  192 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و  50 دانشجو در مقطع کارشناسی و یک دانشجو در مقطع دکترا و در این مرکز دانش آموخته شدند. در حال حاضر بیشترین دانش آموختگان در مقطع کارشناسی ارشد هستند که نسبت به دوره های گذشته افزایش داشته است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افزایش دانش آموختگان در مقطع دکترا باشیم.

میرعمادی (معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه) با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس و مصادف شدن این مراسم با مناسبت های پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی شریف را تبریک گفت و تقارن این مراسم با این اعیاد بزرگی چون روز معلم و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) را به فال نیک گرفت. وی همچنین به اهمیت انجام فعالیت های پژوهشی و علمی بیشتر دانشجویان برای اعتبار بیشتر دانشگاه تاکید کرد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی (امام جمعه کیش) در مورد علم آموزی ، مبارزه با هوای نفس و محورهای زندگی از دیدگاه اسلام سخنانی را ارائه کرد. و در پایان از دانش آموختگانی که در راه علم و دانش تلاش می کنند تقدیر کرد.

در پایان این مراسم اجرای موسیقی ، اهدا تندیس و لوح به دانش آموختگان ، سوگند نامه دانشجویی و گرفتن عکس یادگاری انجام پذیرفت.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0