کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
اجلاس

برگزاری هشتمین اجلاس بین المللی هوانوردی در کیش

برگزاری هشتمین اجلاس بین المللی هوانوردی در کیش

کیـش‌یـاب: امروز با حضور جمعی از مقامات از جمله معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس سازمان هواپیمایی هشتمین اجلاس بین المللی ایکائو (هوانوردی) در جزیره کیش برگزار می گردد. از جمله اهداف برگزاری هشتمین اجلاس ایکائو مقابله با جرائم سازمان یافته همچون قاچاق انسان، تروریسم و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات کشورهای موفق در حوزه اسناد هویتی است.این اجلاس تا 22 اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس ادامه دارد.

سازمان بین المللی هوانوردی کشوری که در رده اجلاس های امنیت هواپیمایی و بین المللی بوده بر گرفته از (International Civil Aviation Organization) که به صورت مخفف (ICAO) یک نهاد تخصصی در سازمان ملل متحد است.در هفتم دسامبر سال 1944 پس از تصویب و امضای پیمان حمل ونقل هوایی موسوم به پیمان شیکاگو تشکیل شد که موجودیت آن نیز به طور رسمی در سال 1947 اتفاق افتاد که ایران نیز در سال 1948 به صورت رسمی به پیمان شیکاگو و در نتیجه به ایکائو پیوست.

این سازمان با همکاری مشترک وزارت کشور،وزارت امور خارجه، سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان ثبت احوال، قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، دستگاه‌های عضو ستاد گذرنامه، پلیس در حوزه تخصصی اسناد مسافرتی و هویتی قابل خواندن با ماشین  MRTD برگزار می شود.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0