کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
بیمارستان کیش

توسعه امکانات درمانی در بیمارستان فوق تخصصی کیش

توسعه امکانات بیمارستان کیش کاری دشوار است که محقق شد.
توسعه امکانات درمانی در بیمارستان فوق تخصصی کیش

کیش‌یاب: با تاکید دکتر مونسان (مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش) بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره طی این مدت با هدف تامین نیازهای درمانی شهروندان و تبدیل شدن به پایگاه گردشگری درمانی در منطقه تجهیز شد و توسعه یافت.توسعه امکانات درمانی کیش یکی از وعده های محقق شده دکتر مونسان در این جزیره بود.

تجهیز بیمارستان کیش به فیبرو اسکن کبد، دستگاه های MRI توسط بخش خصوصی، آندوسکوپی پیشرفته و کولونوسکوپی، خریداری و راه اندازی برونکوسکوپ برای بیماری های ریوی، آرتروسکوپ برای بیماری های مفصلی و ارتوپدی، سونوگرافی پیشرفته چهار بعدی، اتوکلاو با ظرفیت مناسب جهت استریل سازی ست ها و لوازم جراحی و سه دستگاه آمبولانس به همراه تجهیزات و ملزومات پزشکی لازم بخش هایی از امکاناتی است که برای تجهیز بیمارستان کیش خریداری و راه اندازی شده است.

کلینیک سلامت مردان و بررسی مشکلات نا باروری مردان و زنان،کلینیک بین المللی کبد و بیماری های آن،  بهینه سازی کلینیک امام علی(ع) به همراه افتتاح آزمایشگاه و داروخانه در این مرکز درمانی، تجهیزات دیالیز به همراه نصب سیستم RO (سختی گیر) در فضایی استاندارد، افزایش تعداد تخت های بیمارستان، کلینیک پوست و مو، تاسیس بانک خون، راه اندازی اتاق عمل پوست، راه اندازی ساختمان امحاء زباله های بیمارستان و راه اندازی سرد خانه جدید از جمله اقداماتی است که در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش انجام شده است.

راه اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی و تلفنی، راه اندازی سایت بیمارستان، افتتاح و راه اندازی بخش ارتوپدی فنی جهت ساخت ارتوزو و پروتوز بیماران نیازمند نیز از جمله اقداماتی است که در جهت تکریم ارباب رجوع در بیمارستان کیش انجام شده است.

راه اندازی بخش گردشگری سلامت و پذیرش بیماران کشورهای دیگر با هدف توسعه توریسم سلامت با حضور پزشکان و متخصصان بنام کشور گام بزرگ دیگری است که با توجه به کادر تخصصی و امکانات خوب بیمارستان کیش  می تواند جزیره را به قطب درمانی منطقه تبدیل کند.

وجود ظرفیت هایی مانند شرایط پاک اقلیمی٫ همجواری با دریا و آرامش جزیره کیش از مزیت های این منطقه آزاد برای توسعه گردشگری سلامت است.

در بخش عمرانی نیز سالن کنفرانس و همایش های بیمارستان، NICU و اطفال،آندوسکوپی و بخش بیماری های خاص نوسازی شدند و واحدهای لاندری،بخش های فیزیوتراپی کلینیک امام علی (ع)، فضاهای دندانپزشکی،  CSR و ساختمان کتابخانه بیمارستان با خریداری کتب پزشکی بر اساس نیازمندی کارکنان بیمارستان بهینه سازی شدند.

گفتنی است با اقدامات توسعه ای انجام شده بیمارستان کیش موفق به اخذ رتبه درجه یک عالی بخش های ویژه بیمارستان شامل ICU وCCU در ارزشیابی اعتبار بخشی سال 94 توسط وزارت بهداشت،اخذ رتبه درجه یک بیمارستانی در ارزشیابی اعتبار بخشی سال 94، ، درمان و آموزش پزشکی و اخذ رتبه درجه برتر آزمایشگاه این بیمارستان در بین کلیه آزمایشگاه های مستقر در استان هرمزگان شده است.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0