کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

توضیحات سناتور آمریکایی درباره مامور دستگیر شده FBI در کیش

مارکو روبیو سناتور جمهوری خواه آمریکا در گفتگویی مدعی شد که اگر ایران مأمور FBI بازداشتی در این کشور را آزاد نکند باید پیامد‌های آن را بپذیرد.

مارکو روبیو در گفتگو با شکبه خبری «فاکس‌نیوز» افزود: آینده روابط آمریکا و ایران به توضیح شفاف تهران درباره محل نگهداری دقیق مأمور اف‌بی‌آی بستگی دارد که یک دهه پیش در ایران ناپدید شد.
«فاکس‌نیوز» به نقل از مقامات آمریکایی مدعی است که «روبرت باب لوینسون» مأمور بازنشسته FBI سال 2007 که در یک مأموریت غیر رسمی به منظور جذب یک منبع اطلاعاتی برای سازمان سیا به جزیره کیش سفر کرده‌بود ناپدید شد؛ در سال 2010 ویدئویی منتشر شد که وی را با لباس زندانی نشان می‌دهد اما همچنان مشخص نیست که چه کسی و به چه منظوری لوینسون را نگه داشته است؛ ایرانی‌ها نسبت به مکان این مأمور FBI  اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند اما مقامات آمریکا این اظهارات مقامات ایرانی را به شدت رد می‌کنند.
این سناتور آمریکایی در ادامه با تکرار ادعاهای آمریکا مدعی می‌شود: من با تمام وجودم معتقدم که ایرانی‌ها می‌دانند که باب‌لوینسون کجاست، آنها می‌دانند که چه اتفاقی برای او افتاده و ما باید ایران را کاملا مسئول سرنوشت و مکان نگهداری وی بدانیم.
مارکو روبیو با بیان اینکه اگر ایران همچنان از پاسخ به محل نگهداری لوینسون طفره برود باید پیامدهای آن را بپذیرد می‌افزاید: با فرض زنده‌بودن باب‌لوینسون من اعتقاد راسخ دارم که برای آزادی وی هرچه در توان داریم انجام خواهیم داد ازجمله اعمال فشار به ایران یا پی‌گیری موضوع با طرف ثالث.
جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0