کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

ثبت رکورد جدید 121 پرواز روزانه در فرودگاه جزیره کیش

کیش یاب:در روزهای پایانی سال 94 شمار پروازهای روزانه فرودگاه بین المللی کیش از مرز120 پرواز گذشت .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، انجام 121پرواز در روز جمعه 28 اسفند در فرودگاه بین المللی کیش ثبت یک رکورد جدید در آمار پروازهای روزانه فرودگاه این منطقه بود.

27 اسفند نیز112 پرواز 12 هزار و 898  گردشگر را از استان های مختلف کشور به جزیره کیش انتقال دادند که در مقایسه با 27 اسفند پارسال شاهد رشد 40 در صدی پروازها و افزایش 24 درصدی گردشگران بودیم.

به گفته فتاحی مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش در مجموع پروازهای 25 تا 27 اسفند نسبت به مدت مشابه پارسال 17 درصد رشد داشته و آمار گردشگران نیز 4 درصد بیشتر شده است.

پیش بینی می شود  مجموع تعداد پروازهای 25 اسفند تا  15 فروردین سال 95 در فرودگاه بین المللی کیش از مرز دو هزار و200 پرواز فراتر رود.

لازم به ذکر است فرودگاه بین المللی کیش پس از فرودگاه مهرآباد و مشهد سومین فرودگاه پر تردد کشور است که در مناسبت هایی مانند  نوروز، برای افزایش قابل توجه پروازهای روزانه آمادگی کامل دارد.
با توجه به روند رو به رشد سفر به جزیره کیش، سازمان منطقه آزاد کیش در دو سال گذشته  با توسعه پایانه های این فرودگاه و ایجاد فضای مناسب زمینه سهولت تردد گردشگران را فراهم کرده است.

برج مراقبت جدید فرودگاه کیش  با امکانات و تجهیزات استاندارد، طراحی و ساخت  پایانه  مسافری با ظرفیت پذیرش سالانه چهار و نیم میلیون، ساخت هلی پورت، بهسازی و مرمت باند جنوبی، سیستم روشنایی و تعریض باند جهت فرود بزرگترین هواپیمای جهان که هواپیماهای ایرباس 380 است از دیگر طرح های اجرا شده و در دست اجرا در فرودگاه بین المللی کیش است.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0