کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
بانک در کیش

راه اندازی نخستین بانک آف شور در کیش

راه اندازی نخستین بانک آف شور در کیش

کیـش‌یـاب:معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از راه اندازی نخستین بانک «آف شور» تا یک ماه اینده در کیش خبر داد. وی با بیان این که سرمایه گذاران نباید نگران انتقال و جابه جایی پول در بحث سرمایه گذاری باشند.

وی درمورد ایجاد این بانک در منطقه آزاد کیش تسریع کرد این امر برای سرعت بخشیدن به امور سرمایه گذاری خارجی و حل مشکلات نقل و انتقال پول و ارز انجام خواهد شد.وی با بیان اینکه بانک های چون ملی ، تجارت ، ملت و آمادگی کامل خود را برای باز کردن ال سی اعلام کرده اند و می توانند انتقال پول را انجام دهند همچنین با بیان اینکه با رفع تحریم ها این روند به شکل آسانتری انجام خواهد شد.

جیرفتی در مورد ایجاد این نوع بانک ها در جزیره کیش افزود: براساس قانون برای ایجاد بانک های آف شور باید پیشنهاد ازطریق سازمان منطقه آزاد کیش به بانک مرکزی داده شود تا پس از بررسی های متعدد این بانک مجوز ایجاد بانک را صادر کند. تا سال گذشته آیین نامه ای درمورد شرایط و ضوابط صدور مجوز بانکهای خارجی وجود نداشت، با پیگری های متعدد، آیین نامه ای تدوین شد و که به تصویب شورای پول و اعتبار رسید و پس از آن چهار بانک برای تاسیس از سوی سازمان منطقه ازاد کیش مورد تایید قرار گرفت.

معاون اقتصادی کیش با بیان اینکه براساس آخرین پیگیری ظرف مدت یک ماه آینده مجوز بانک آف شور در منطقه آزاد کیش صادر خواهد شد.مدارک کامل است و تضمین های لازم دیده شده که امیدواریم بر اساس گفته بانک مرکزی نخستین بانک آف شور در جزیره کیش راه اندازی شود.

Offshore در لغت به معنای فراساحلی است،و از لحاظ تجاری به مفهوم نقل مکان از محلی به محل دیگر برای کم کردن هزینه ها و افزایش سود بیشتر است.اعتبار اسنادی (LC) وسیله ای برای پرداخت در تجارت بین المللی است.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0