کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی در کیش ساخته می شود

مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی و شهربازی کیش در جهت گسترش فضاهای توریستی کیش و تامین مطالبات شهروندان به زودی ساخته خواهد شد .

 علی‌اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش ضمن اعلام حمایت سازمان از طرح های گردشگری گفت: تا کنون چند طرح گردشگری به جزیره کیش افزوده شده و این مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی که به نام های هتل برفی و مجموعه پنگوئن نیز از آن یاد می شود با توجه به شرایط آب و هوایی گرم و شرجی جزیره یک موضوع تحول آفرین در حوزه گردشگری و یکی از جاذبه های کیش است.

وی افزود: مجموعه تفریحات زمستانی و هتل برفی کیش برای اولین بار در کشور اجرا می شود و در منطقه نیز پس از کشور امارات دومین مجموعه زمستانی است.به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فاز اول این طرح شامل تفریحات برفی در بهار 97 به بهره برداری می رسد و در فاز دوم آن ساخت هتل آغاز می شود.

مونسان در ادامه از احداث شهربازی جزیره کیش خبر داد که یکی از مطالبات جدی شهروندان است.

وی افزود: قرارداد ساخت شهربازی با بخش خصوصی منعقد شده و عملیات اجرایی این مجموعه که در کنار تالار شهر کیش احداث می شود بزودی آغاز خواهد شد تا فاز اول شهربازی کیش طی دو سال آینده به بهره برداری برسد.

مونسان گفت: البته افق آینده ما بسیار گسترده تر از این است. در غرب جزیره هم یک زون 90 هکتاری برای ایجاد یک مجموعه بزرگ تفریحات و سرگرمی در نظر گرفته شده که نوید بخش افزایش جاذبه های تفریحی و گردشگری جزیره کیش است .

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0