کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
جیرفتی

واردات سالانه ۲۰۰۰ دستگاه خودرو به منطقه آزاد کیش

واردات سالانه ۲۰۰۰ دستگاه خودرو به منطقه آزاد کیش
کیـش‌یـاب:معاون سازمان منطقه آزاد کیش از واردات سالانه ۲۰۰۰ دستگاه خودرو به منطقه آزاد کیش خبر داد.
علی جیرفتی در گفت‌ وگوی با خبرنگاران گفت : با اشاره به این ‌که در جزیره کیش تمامی خودروها خارجی هستند با این حال تعداد خودروهای خارجی در این منطقه زیاد نیست و جمعا کمتر از ۱۰ هزار خودرو پلاک شده رفت و آمد می کنند.

وی با اشاره به بخشنامه ممنوعیت واردات خودروهای آمریکایی به مناطق آزاد اظهار داشت: در سال گذشته کمتر از ۵۰ دستگاه خودروی آمریکایی به منطقه آزاد کیش وارد شد که پس از ابلاغ این بخشنامه، ممنوعیت واردات خودروهای آمریکایی اعمال شد و دیگر این نوع از خودروها به مناطق آزاد وارد نخواهند شد.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بیان کرد : دو نوع واردات خودرو به منطقه آزاد کیش وجود دارد.با توجه به این‌که عمر خودروها در کیش کوتاه است و نمی‌توانند تا هر زمانی که می‌خواهند در این منطقه کار کنند. باید در طی یک مدت زمان مشخص پس از کار از جزیره کیش خارج شوند، بنابراین به این خودروها، خودروهای پلاک معوض می‌گویند و در ازای خروج هر یک خودرو، خودروی دیگری جایگزین خواهد شد.

جیرفتی افزود: نوع دیگر وادرات خودروها،خودروهای پلاک جدید می‌گویند. ماشین های جدیدی هستند که به منطقه آزاد وارد می‌شوند این میزان واردات خودرو به منطقه آزاد کیش سالانه حدود ۲۰۰۰ دستگاه است.

وی درباره‌ مدل خودروهای وارداتی نیز، بیان کرد: معمولا خودروهایی بیشتر مشتری دارد که بتوانند خدمات پس از فروش بیشتری را ارائه بدهد. این رویه به عنوان یکی از جذابیت‌های منطقه آزاد کیش به شمار می رود.وقتی گردشگران به این منطقه سفر می کنند و خودروهایی را که قبل از آن حتی امکان ملاحظه نزدیک آنها برایش وجود نداشته، می‌تواند ببیند و از آنها به عنوان وسیله تردد استفاده کند.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0