کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
علی مونسیان

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه کیش به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه کیش به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)

کیـش‌یـاب: مدیر عامل سازمان منطقه کیش به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) در پیامی این جشن فرخنده و آغاز دهه کرامت را به همه هموطنان عزیز تبریک گفت.

به نام خدا

سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و روزهای شادمانی مؤمنان را به تمامی هموطنان عزیز مسلمان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره کیش تبریک عرض می نمایم.دهه کرامت ایام مبارک و پر برکتی است که عطر شمیم رضوی در فضای کشور طنین انداز خواهد شد و به واسطه میلاد انوار الهی فرصت نابی برای رواج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم خواهد شد.

نامگذاری این روز عزیز را به عنوان روز ملی دختران فرصتی ارزشمند برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی ارجمند و جایگاه معنوی ایشان در جهت رواج ابعاد وجودی آن حضرت در میان دختران و بانوان جامعه اسلامی است.بدون شک الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

ضمن گرامیداشت این ایام مبارک، این روز ملی را به همه بانوان مسلمان به ویژه دختران پاکدامن ایران زمین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند عزیز توفیق کسب معرفت اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت این گوهر‌های ارزشمند هدایت را به همه ما عنایت فرماید.

   علی اصغر مونسان

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0