کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

پیام تشکر محمد ابراهیم انصاری لاری خطاب به مردم کیش

محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش با صدور پیامی از مردم کیش تشکر کرد.

متن پیام محمد ابراهیم انصاری لاری به شرح زیر است :

مردم فهیم و پرتلاش کیش

باسلام و احترام

بذل عنایات و محبت های شما در ابتدای راه پر فراز و نشیب پیش رو، بی شک پشتوانه ای ارزشمند و دلگرم کننده برای اینجانب در مسیر اعتلای این منطقه است.

انتصاب به سمت مدیر عاملی منطقه آزاد کیش را فرصتی برای خدمت و توسعه این خاکپاره مرجانی می دانم لذا در این جایگاه خود را خادم مردم دانسته و همواره قدر دان محبت های شما خواهم بود.

بدیهی است حرکت در مسیر توسعه کیش بدون همراهی، همکاری و نظرات مدبرانه شما مردم شریف جزیره کیش ممکن نیست و از نظر اینجانب جایگاه شما عزیزان به منزله تکیه گاه محکمی در جهت پیشرفت این منطقه آزاد کشورمان است.

از لحظه انتصاب به این سمت، اراده و تصمیم اینجانب بر ایفای وظیفه با عزمی جزم و نگاهی نو به دور از تشریفات بوده است به همین منظور به عنوان برادر کوچک شما خواستارم از نشر پیام تبریک در رسانه ها و انجام هر اقدامی در جهت خوشامد گویی به اینجانب با ارسال گل و پیام به سازمان منطقه آزاد کیش خود داری نموده تا به جای اتلاف وقت و هزینه در جهت حل مشکلات و آبادانی بیشتر این جزیره زیبا دست یاری دهیم.

در پایان ضمن تقدیم مراتب سپاس و قدر دانی خود از شما عزیزان، امیدوارم آن گونه که شایسته ایران اسلامی، کیش زیبا و شما مردم شریف این جزیره است در ایفای وظایف و مسئولیت ها سر بلند باشم.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0