به گزارش سایت کیش یاب و به نقل از خبرگزاری برنا ، توسعه گردشگری سلامت یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد کیش است که در چهار سال گذشته با ارتقاء تجهیزات، کادر تخصصی و خدمات در بیمارستان کیش برای جذب گردشگران سلامت به این جزیره تلاش های زیادی شده است.

در این راستا تاکنون چند هیات از گردشگران خارجی برای انجام اعمال زیبایی به جزیره کیش سفر کرده و از خدمات بیمارستان کیش بهره مند شده اند.

این گردشگران سفیران خوبی برای معرفی امکانات درمانی جزیره کیش بوده اند. حضور سه گردشگر سلامت از کشورهای آمریکا، انگلیس و هلند گویای این موضوع است.

این سه گردشگر امروز “پنجشنبه 5 مرداد ماه” در بیمارستان کیش تحت اعمال جراحی پلاستیک صورت، زیبایی بینی و فک قرار می گیرند.

دکتر محبوبی راد  از متخصصین جراحی زیبایی و پلاستیک بیمارستان فوق تخصصی جزیره کیش، جراح این سه بیمار است.

این بیماران پس از انجام عمل زیبایی به مدت 10 روز در جزیره کیش اقامت خواهند داشت و پس از کسب بهبودی کامل به سرزمین خود مراجعه می کنند.

شایان ذکر است، عدم نیاز به دریافت روادید برای گردشگران خارجی، امکانات و تجهیزات خوب بیمارستان کیش، حضور پزشکان و متخصصان مطرح و بنام کشور در این بیمارستان، هزینه پایین درمان در مقایسه با کشورهای خارجی، امنیت، آرامش، هوای پاک و امکانات خوب اقامتی، پذیرایی و تفریحی از مزیت های جزیره کیش برای گردشگران سلامت است.