کیش یاب
کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

درباره زیبایی های سواحل کیش

سواحل کیش دارای یکی از زیباتری سواحل با ماسه های نقره فام و صخره های مرجانی بی نظیر است که در گروه سواحل طلایی در دنیا محسوب می شود.

آب های گرم ، آرام و زلال اطراف سواحل کیش موجب شده تا بهترین تفریحات دریایی در همین محدوده برپا شوند و تعداد زیادی از گردگشران بخصوص در فصول با آب و هوای مناسب به چنین جایی نیز سفر کنند. شهر باستانی حریره با مساحت حدود یکصد و بیست هکتار در بخش شمالی جزیره یکی از مناطق دیدنی محسوب می شود. آثاری که در این شهر به دست آمده نشان دهنده رونق یافتن فعالیت های تجاری در آن زمان است.

درباره زیبایی های سواحل کیش

طولانی ترین پیست دوچرخه سواری در سواحل کیش

از دیگر دیدنی هایی که در سواحل کیش وجود دارد و به عنوان جاهایی برای بازدید ارزش وقت گذاشتن را دارند وجود کلبه هور ، سایت نگهداری از لاک پشت ها ، باغ پرندگان و سایت حمایت از آهوان و ساحل صخره ای کم نظیر را نام برد که نشان دهنده همزیستی انسان و طبیعت می باشد.یکی از طولانی ترین مسیرهای دوچرخه سواری که در جهان نیز در نوع خود بی همتا است در کنار سواحل کیش قرار گرفته که در حدود پنجاه و سه کیلومتر طول دارد .

طولانی ترین پیست دوچرخه سواری در سواحل کیش

از جذابیت های سواحل کیش گذراندن اوقاتی خوش همانند استفاده از ماشین های بسیار جذاب کرایه ای برای رفت و آمد و رانندگی با سرعت های مختلف در مسیرهای طراحی شده ، رفتن به پاساژهای بزرگ تازه تأسیس و خرید لباس و وسایل مورد نیاز ، شرکت کردن در جشنواره های متعددی که بخصوص در شب های تابستان هر شب نیز اجرا می شوند ، بازدید از نمایشگاه های تخصصی و غیر تخصصی و . . . است.

باغ راه ساحل کیش

در صورتی که دوست دارید تا از آیین های این منطقه باخبر شوید می توانید در مراسم های مختلف آنها حضور پیدا کنید ، یکی از زیباترین لحظات که می تواند وجد و شادی به دنبال داشته باشد ، رقص یکپارچه ی مردم محلی است که با آهنگ های شاد جنوبی نیز به آن می پردازند. باغ راه کیش را از دست ندهید ، تمامی مظاهر و انسان های فریخته ایرانی در این باغ راه قرارگرفته اند و شما می توانید تاریخ این مرز و بوم را از مابین آنها جستجو کنید.

نوشته شده توسط: هانیه موسوی

من صرفا یک نویسنده نیستم! من محرک قلمم هستم تا به با به رقص در آوردن آن، بتوانم دنیایی جادویی را با استفاده از کلمات بسازم. در پس این سالها که به نویسندگی مشغول بوده ام، توانسته ام با انگشتانم و قلمم، رویاهایی را بسازم که شاید در دنیای واقعی نتوان به آن دست پیدا کرد. اما حتی خیالش هم قشنگ است!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشتیبانی آنلاین
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0