کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
پروژه های عمرانی کیش در چه مرحله ای قرار دارد؟

پروژه های عمرانی کیش در چه مرحله ای قرار دارد؟

هر پروژه ای که آغاز می شود در صورت عدم توجه مسئولان می تواند به پروژه ای طولانی مدت نیز تبدیل شود ، عملا برای جلوگیری از این شرایط می توان دست به ابتکارها و صرفه جویی های زیادی زد. تعداد زیادی از پروژه های عمرانی کیش نیز در مرحله ی متوقف شدن هستند زیرا چندین ماه است که حقوق مربوط به افراد دست اندرکار پرداخت نشده و هیچ فردی هم دوست ندارد تا به صورت رایگان کاری را انجام دهد. این حقوق برای هفتمین ماه متوالی نیز به سدت افراد مورد نظر نرسیده است.

زمان آغاز پروژه های عمرانی کیش

زمان آغاز پروژه های عمرانی کیش

پروژه های عمرانی کیش عملا از دو سال گذشته شروع به کار کرده و در سطح وسیعی نیز قابل اجرا می باشند ، به همین دلیل تلاش های بسیاری نیز به کار گرفته می شود تا بتوان این پروژه ها را به ثمر رساند ، اما متأسفانه برای بار دوم در طی این سال ها پروژه ها با حالت توقف و از بین رفتن همراه شده که نیازمند تدبیر بیشتر و برنامه ریزی های بهتر خواهد بود. این پروژه ها در بخش های متنوعی آغاز شده و تنوع در آن نشان دهنده سختی مار خواهد بود به عنوان مثال می توان از فرودگاه تا احداث یک ترمینال برای مسافران را نمونه هایی از آنها دانست.

مشکلات مالی و پروژه های عمرانی

مشکلات مالی و پروژه های عمرانی

پروژه های عمرانی کیش معمولا پروژه هایی هستند که نیازمند هزینه های بسیار زیادی هستند ، هرچه این هزینه ها بیشتر مصرف شود نتیجه ی نهایی بهتری مشاهده خواهد شد. مشکل دقیقا در همین موضوع است. نبود بودجه مالی کافی می تواند یکی از بزرگترین موانع برای ادامه کار باشد. این مشکل تنها با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی قابل رفع خواهد بود. هرچه در جلب نظر سرمایه گذاران کوشش بیشتری انجام شود منابع مالی بیشتر ، جذب گردشگر بیشتر و در نهایت اشتغال رو به افزایش می شود.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0