کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
برپایی کنسرت های جدید در جشنواره کیش

برپایی کنسرت های جدید در جشنواره کیش

برگزاری کنسرت های جدید در جزیره کیش می تواند منجربه به ورود موجی از گردشگران باشد که قطعا برای اقتصاد این منطقه بسیار خوب است.

در اخبار گذشته از کیش در خصوص جشنواره 21 تابستانی در این منطقه اطلاع رسانی انجام شد. در واپسین روزهای این جشنواره انتشار خبر مربوط به برپایی کنسرت های جدید بر جذابیت این جشنواره نیز افزود. تعداد زیادی از کنسرت ها در شب های مختلف در این جزیره برپا می شود که هریک از طرفداران خواننده های برتر ایرانی برای شنیدن صدای زنده آنها می توانند از بلیط ها خریداری نمایند.

برپایی کنسرت های جدید در جشنواره کیش

از بین خواننده های فعال در این زمینه بهنام بانی یکی از محبوب ترین ها می باشد. کنسرت مربوط به این خواننده از روز دوشنبه گذشته یعنی دوازده شهریور آغاز شد و در روز دیگر یعنی پنجشنبه ، پانزدهم این ماه ، دومین روز  مربوط به خوانندگی وی خواهد بود. در صورتی که دوست دارید تا صدای این خواننده را بشنوید هرچه سریع تر برای فرصت باقی مانده یعنی فردا پنجشنبه اقدام کنید. محل برگزاری تالار شهر در کیش است.

کنسرت سمین غانم در کیش

یکی از کنسرت های جذاب در کیش که از نظر جنسیتی تنها خانم ها را می پذیرد ، خوانندگی بانوی صدای ایران سمین غانم است. صدایی که از این خواننده به گوش می رسد فراموش شدنی نیست. محل برگزاری خوانندگی در مرکز همایش های بین المللی در همین منطقه خواهد بود. زمان برگزاری نیز در روز پانزدهم شهریور یعنی فردا است.

برپایی کنسرت های جدید در جشنواره کیش

خوانندگان موزیک پاپ که در سن و سالی جوان تر نیز آمادگی پذیرایی از طرفداران خود را دارند گروه دوست داشتنی ماکان بند است. این گروه برای خوانندگی خود روز شنبه را انتخاب نموده اند که برابر با هفدهم شهریور است. پس از آن می توان به خواننده ای جوان با آینده ای روشن و صدایی خاص یعنی محسن ابراهیم زاده اشاره نمود که در روز بعد ساعت دوازده شب در محل تالار شهر برگزار می شود.  بلیط مربوط به هریک از خوانندگان خود را  می توانید از طریق سایت های آماده برای فروش نیز انتخاب نمایید.

 

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0