کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

قطع درختان در منطقه ی آزاد کیش

قطع درختان در منطقه ی آزاد کیش

درختان مهم در منطقه ی آزاد کیش قرار دارند که نباید مورد اغفال قرار گرفته و به صورت نادرستی از آنها نگهداری شود زیرا در نهایت آسیب می بینند.

جزیره کیش به دلیل آب و هوای گرمی که دارد در مقایسه با مناطق شمالی درختان کمتری دارند. در منطقه ی آزاد کیش و در سطح این جزیره پهناور تعداد درختان بسیار کمی وجود دارد ، در صورتی که هریک از این درختان نیز به هر دلیلی قطع شود یا به شیوه ای نادرست نگهداری شود در کوتاه ترین زمان ممکن سبب نابودی این سیستم محیط زیست خواهد شد. به همین دلیل از نظر مدیران مسئولان هرگونه تعارض به درختان این منطقه می تواند با برخورد قانونی همراه شده و در نهایت ممنوع اعلام گردیده است.

وجود مجوز برای درختان منطقه آزاد کیش

وجود مجوز برای درختان منطقه آزاد کیش

هر شرکت یا هر کارگری که قصد دارد تا برای نظم دادن به درختان جتی یک برگ از آنها را بچیند باید با داشتن مجوز رسمی نیز این کار را انجام دهد. این تغییرات بر روی درختان می تواند از مرحله ی هرس کردن تا قطع نیز متفاوت باشد. متأسفانه این روزها به هر بهانه ای منطقه ی آزاد کیش در حال خالی شدن از درختان است یکی از اصلی ترین دلایل آن ساختمان سازی های متعدد بوده و برای این کار نیاز است تا تعدادی از آنها از محدوده ی دید نیز خارج شوند. تنها راه حل قطع می باشد در حالی که سال ها طول می کشد تا یکی از این درختان رشد کنند و تنها افسوس خواهد ماند.

وجود مجوز برای درختان منطقه آزاد کیش

مدیران مطئول در منطقه همواره به این نکته هم اشاره داشته اند که علاوه بر موارد ذکر شده ، هر نوع تغییر در تنه ی درختان اعم از نوشتن یادگاری ها ، کندن این قسمت با استفاده از چاقو و هر نوع شی ء تیز ، استفاده از شاخه ها برای درست کردن آتش و . . . به عنوان تعرض به درختان بوده و می تواندپیگرد قانونی داشته باشد. جریمه ای که برای این کاره در نظر گرفته شده از سه تا شش ماه حبس و همچنین جریمه ی نقدی از صد و پنجاه تا سیصد هزارتومان می باشد.

 

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0