کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

حضور اکو در منطقه آزاد کیش

حضور اکو در منطقه آزاد کیش

در راستای ارتقای جزیره کیش به یکی از بهترین مقاصد گردشگری این بار تفاهم نامه ای را با اکو به مرحله امضاء رسانده اند که می تواند تغییرات مثبتی را به وجود آورد.

مؤسسه فرهنگی اکو یکی از مؤسسات بنام در زمینه برپایی مراسمات مختلف در زمینه های فرهنگی و حتی هنری می باشد. در صورتی که در کیش از این ظرفیت ها نیز استفاده شود قطعا تغییرات بالقوه ای ایجاد خواهد شد. یکی از بزرگ ترین هدف ما این است که مردم کشورمان ایران به جای خرج کردن در خارج از کشور در ایران این هزینه ها را پرداخت نمایند تا هم پول کمتری خرج شود و هم این که به رونق اقتصادی این منطقه نیز کمک شود.

حضور اکو در منطقه آزاد کیش

زمان بندی فعالیت مؤسسه اکو

مؤسسه اکو نیاز دارد تا در ابتدا مطالعاتی را در خصوص منطقه آزاد کیش انجام دهد. در این مطالعه به آسانی می تواند هدف و ظرفیت ها را شناسایی را به کار گیرد. همه ی فعالیت ها می تواند بر اساس زمان بندی تقویمی صورت پذیرد. یعنی در زمان مورد نظر چه کاری با چه هدفی و بازخوردری صورت پذیرد. بر اساس کارنامه درخشان این مؤسسه می توان گفت که مراودات بین المللی می تواند سمت و سویی عالی به خود بگیرد.

زمان بندی فعالیت مؤسسه اکو

اکو در واقع یکی از مؤسسات بین المللی به شمار می رود که در افراد زیادی عضویت در آن را برعهده دارند و همگی فعالانه و آگاهانه حضور پیدا کرده اند. اغلب آنها دین  اسلام دارند و همچنین می توانند برای حضور در ایران بدون هیچ مانعی اقدامات لازم را انجام دهند. این مؤسسه می تواند جزیره کیش را به نهادهای مختلف ، فعالان اقتصادی ، سیستم های گردشگری جهانی و حتی سمینارهای بزرگ در این زمینه بشناساند ، از این طریق ورود مسافر و توریست ها را افزایش دهد. نشر آثار مختلف هنرمندان از جمله متن های نوشته شده ، تصاویر ثبت شده از جزیره ، نتایج حاصل از پژوهش ها و . . . می باشد.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0