کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
آشنایی با فرودگاه بزرگ کیش

آشنایی با فرودگاه بزرگ کیش

فرودگاه بزرگ کیش یک فرودگاه مجهز در این منطقه ی آزاد می باشد که برای آشنایی با آن به ارائه اطلاعات مختلف از بخش های متنوع این فرودگاه می پردازیم.

برخی از مردم تصور می کنند که بدلیل گرمای زیاد در جزیره کیش از همه ی امکانات بهره نخواهند برد در حالی که اینگونه نیست ، این جزیره در حد بالایی از امکانات برخوردار است به همین دلیل تعداد توریست های این منطقه بالاست و روزبه روز بر تعداد آن افزوده خواهد شد. یکی از تجهیزات و برترین امکانات برای مسافران حضور فرودگاه بزرگ کیش می باشد که از حدود چهل و پنج سال پیش تاکنون استوارانه ایستاده تا به هموطنان خدمت کند.

 ایده ی ساخت فرودگاه بزرگ کیش

 ایده ی ساخت فرودگاه بزرگ کیش

این ایده از سال ها قبل بنا نهاده شد و  اولین پرواز به این فرودگاه از سوی هواپیمای مسافربری کنکورد بود. بررسی های ابتدایی در دوران شاه انجام شد اما مراحل ساخت آن در زمان انقلاب صورت پذیرفت. برای ساخت آن از معماری ایرانی بهره گرفته نشد اما از ایده های خوبی از کشورهای مدیترانه ای کمک گرفته شد. فرودگاه بزرگ کیش تعداد پنج ترمینال را در خود جای داده که به نسبت دیگر فرودگاه ها بزرگ می باشد. مساحت کلی آن سیزده هزار و پانصد متر است. همچنین پارکینگ هایی که برای هواپیماها هم در نظر گرفته شده در شانزده قسمت تقسیم بندی شده است.

ایده ی ساخت فرودگاه بزرگ کیش

فرودگاه بزرگ کیش و امکانات

امروزه بر امکانات داخلی و خارجی این فرودگاه نیز افزوده شده و تقریبا به حد قابل قبول نزدیک شده است. پاویونی برای استراحت ، رستوران های خوب با غذاهای باکیفیت ، وجود اینترنت رایگان ، فروشگاه هایی برای خرید مشتری ها ، وجود لیموزین ، قسمت های مخصوص برای وسایل گمشده یا امانت گذاشتن وسایل ، امکان برگزارکردن جلسه های مهم و . . . در این فرودگاه بزرگ به عنوان مهم ترین امکانات در دسترس و پراستفاده می باشد. سیزده شرکت هواپیمایی مهم در ایران خدمات خود را به کیش ارائه میدهند و هواپیمایی آنها در فرودگاه بزرگ کیش بر زمین می نشیند.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0