کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

کشتی های تفریحی کیش ارزیابی می شوند!

کشتی های تفریحی کیش ارزیابی می شوند!

همه ساله مسافران زیادی به جزیره کیش برای لذت بردن از  فصل تابستان نیز مسافرت می کنند. این که سلامت چنین مسافرانی حفظ شود در اولویت قرار دارد. کشتی های تفریحی کیش به دلیل قدمتی که دارند باید ار هر نظر مورد بررسی قرار گیرند. کیفیت این کشتی های باید مورد تأیید تیم ارزیابی قرار گیرند. تیمی متشکل از افراد خبره در زمینه ی مهندسی کشتی ها ، وظیفه مربوط را برعهده می گیرند و در نهایت با ارزیابی های خود و رتبه بندی ارزش کیفی کشتی های تفریحی کیش را مشخص خواهند کرد.

کشتی های مسافربری

در سال های گذشته در مناطق مختلفی از دنیا شاهد خسارت های عمده کشتی های مسافرتی بوده ایم. این خسارت ها تنها به دلیل بی کفایتی مدیران رخ خواهد داد. زیرا نیاز است تا هرچند وقت یکبار ارزیابی برای تعیین سطح کیفیت کشتی ها انجام شود. در چنین ارزیابی در صورت پایین بودن کیفیت یک سری از کشتی های تفریحی کیش از گردونه فعالیت خارج می شوند و در مواردی هم که نیاز به تعمیر و بررسی بیشتری وجود دارد ، این کشتی ها برای چند دوره از فعالیت های مسافربری باز می ماند تا تعمیرات به پایان برسد.

این خبر از سوی مسئول روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش نیز منتشر شد. وی هدف چنین تصمیمی را تنها تعیین سطح کیفی کشتی های تفریحی موجود و همچنین رساندن به استانداردهای جهانی در مواردی که کمبودهایی دیده می شود ، عنوان نموده که قطعا بر روی کمیت و کیفیت سیستم حمل و نقل دریایی هم مؤثر خواهد بود. زمانی که مسافران از سلامت کشتی ها باخبر شوند ، گرایش بیشتری به سوی استفاده از آنها خواهند داشت.

کشتی های لوکس کیش

ارزیابی کشتی ها بر اساس یک سری از شاخص ها انجام می شود. این شاخص ها مخصوص برای گردشگری می باشد و همچنین افرادی کارشناس وجود دارند که می توانند پس از ارزیابی های نهایی راه حل هایی را برای بهبود ارائه دهند. تعداد مسافرانی که به جزیره کیش مسافرت می کنند سال به سال در حال افزایش می باشد از همین رو برای اینکه این تعداد نیز به صورت هدفمند بیشتر شوند و به نوعی حفظ شوند باید چنین جزیره زیبایی را از نظر ایمنی استاندارد نمود.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0