کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

کیش در آینده ای نزدیک پنج ستاره می شود!

کیش در آینده ای نزدیک پنج ستاره می شود!

آمار مربوط به تعداد هتل های خوب در کیش کم نیست ، اما این که هتل ها در مجموعه ای کامل هدایت شوند از جمله مهم ترین  مقاصد گردشگری در این جزیره نقره گون است. هدف تبدیل شدن کیش به مقصدی پنج ستاره به این دلیل ایجاد شده است که عملا بیشترین درصد برای ورود کردن مسافران در این منطقه بوده ، که در حدود دوازده درصد می باشد. عملا این میزان در حدود بیشتر از سی درصد در سایر شهرها و استان ها می باشد که متأسفانه از روند نزولی و کاهشی برخوردار می باشد.

کیش در آینده ای نزدیک پنج ستاره می شود!

مدیران منطقه آزاد کیش همواره جذب گردشگر را به عنوان بزرگ ترین هدف خود می دانند که عملا رسیدن به آن یعنی شروع جدید برای جذب سرمایه های بیشتر که در سال های اخیر ، دقبه همین سمت و سو در حال پیشروی می باشد. تعداد هتل های خوب و در حد رضایت نسبت به گذشته در جزیره کیش افزایش یافته است. در حالی که شاید در سایر استان های کشور این میزان نیز با کاهش چشمگیری مواجه شده باشد و حتی در برخی از موارد به تعطیلی ختم شده که نیازمند بررسی بیشتر می باشد خواهد بود. تعداد هتل ها در کیش که در حد پنج ستاره هستند ، یازده هتل می باشد که قطعا بیشترین درصد هتل ها را به خود اختصاص می دهد.

کیش در آینده ای نزدیک پنج ستاره می شود!

برای هدفمند شدن هتل داری در جزیره کیش ، مدیریت این کار باید به روشی بهتر انجام شود. در این رابطه یکی از راه حل های موجود افتتاح مدرسه ای در حد عالی برای آموزش می باشد که به صورت بین المللی با گرفتن تجربه از تمام کشورهای دنیا به آموزش دادن نکات ضروری و نوین می پردازد. این اطلاعات از سوی محمد ابراهیم انصاری لاری در نشست تابستانه تشکل های هتل داری استان های سرتاسر کشور داده شد تا همگان از شرایط موجود در این جزیره باخبر باشند.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0