کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

داروخانه ای جدید با نام هلال احمر کیش

داروخانه ای جدید با نام هلال احمر کیش

در شرایط فعلی ایران تمامی داروهایی که وجود دارند با قیمت های چند برابری عرضه می شوند ، بخصوص اگر شما نیاز به دارویی داشته باشید که کمیاب باشد ، سوء استفاده از آن به نسبت گذشته از نظر قیمتی افزایش یافته است. در داروخانه هلال احمر کیش هدف تأمین هر نوع دارویی از گیاهی تا شیمیایی می باشد در این صورت در دوران تحریم ها هم عملا کار این داروخانه می تواند همچون روال قبلی ادامه داشته باشد و مشکلی نیز از این نظر ایجاد نشود.

هدف از تأسیس داروخانه هلال احمر کیش

علاوه بر آن در داروخانه هلال احمر کیش یکی از مزایای دیگری که نیز وجود دارد حضور دستگاه های مورد نیاز برای تشخیص و درمان های پزشکی خواهد بود. از میان آنها می توان به وجود دستگاه های دیالیز پیشرفته اشاره نمود. شرکتی که با این داروخانه قرار داد لازم را بسته و همواره پخش دارو را انجام می دهد شرکت سها است. علاوه بر داروهای عمومی می توانید از یک سری داروهای خاص هم از طریق این داروخانه تهیه نمایید.

هدف از تأسیس داروخانه هلال احمر کیش

از دیگر اهداف تأسیس داروخانه هلال احمر کیش توجه به موضوع داروهایی است که اغلب از طریق خارج از کشور نیز تهیه می شود. مردم برای برخی از داروهای خارجی نیاز دارند تا به خارج از کشور بروند ، عملا این داروخانه توانسته تا چنین داروهایی را نیز به محدوده ی دارویی خود اضافه نماید تا رفت و آمدهای این چنین از بین رفته و به ماندگاری مردم در جزیره کیش کمک نماید. از این رو خانواده ی بیماران برای تأمین دارو مشغله ی ذهنی ندارند و این اطمینان را دارند که داروها با هزینه کمتر در داخل کشور نیز خریداری خواهد شد.

هدف از تأسیس داروخانه هلال احمر کیش

به دلیل آنکه جزیره کیش یک جزیره تفریحی می باشد آمار دقیقی از تعداد افرادی که به این داروخانه و سایر داروخانه ها نیز مراجعه می کنند در دسترس قرار ندارد. به همین دلیل مسئولان چنین داروخانه هایی باید تأمین داروی خود را از نیاز فعلی به نیاز آینده تغییر دهند. داروخانه هلال احمر توانسته تا برای یک سال بعد نیاز دارویی را تخمین و برآورده کند.

تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0