کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
کاهش سفرهای هوایی به کیش

کاهش سفرهای هوایی به کیش

هتل ها و مهمانپذیرهای بسیار زیادی در جزیره کیش دایر شده تا مسافران بتوانند از این محل ها برای اقامت خود نیز بهره ببرند ، اما متأُسفانه بر اساس آمارهای منتشر شده درصد استفاده از این امکان بسیار کاهش یافته و مردم نیز شب و روز خود را در خیابان های کیش می گذرانند. در این صورت تمامی خیابان ها از ترافیک مملوء شده و مردم عادی این شهر نیز جایی برای رفتن ندارند. این نشان دهنده سوء مدیریت خواهد بود که این خیل جمعیت باید به چنین صورتی در خیابان ها پراکنده شوند.

تبدیل سفرهای هوایی به سفرهای زمینی

تبدیل سفرهای هوایی به سفرهای زمینی

بررسی ها نشان می دهد  که از تعداد بسیار زیاد آژانس های هواپیمایی در جزیره کیش ، حدود سه هزار مورد از آنها به دلیل مشکلات مالی از کار بیکار شده اند و در حال حاضر تعطیل هستند. در نتیجه مردم در صورتی که قصد سفر به جزیره کیش را داشته باشند با توجه به شرایط موجود نمی توانند از امکانات رفاهی ایده آلی بهره ببرند. امکانات در این جزیره وجود دارد اما به دلیل گرانی های بی شمار قابل استفاده برای همه ی افراد نخواهد بود و این خود می تواند مشکل ساز شود.

تبدیل سفرهای هوایی به سفرهای زمینی

جمعیتی که روزگاری برای سفر به جزیره کیش ، چمدان های خود را برای قرار دادن در هواپیما و سفرهای هوایی می بستند ، امروز باید ساک های خود را بسته و در صندوق عقب خودرو قرار دهند. سفر همیشه برقرار است اما این نشان دهنده نبود شرایط خوب برای پذیرش مسافران به صورت هوایی می باشد. مسافران جزیره کیش همانند گذشته نمی توانند از راحتی هواپیما برخوردار شوند ، زیرا بلیط های موجود و هزینه ی مربوط به رزرو هتل ها و . .  .  چندبرابر شده است. از همین رو سفرهای جاد های با توجه به مشکلات موجود باصرفه تر خواهد بود.

تنها سفرهای هوایی داخلی ضربه ی مربوط به تغییر قیمت ارز و . .  . را تجربه نکرده است ، در حقیقت تمامی سفرهای هوایی اعم از داخلی و خارجی این شرایط را تجربه کرده اند که قطعا ضرر بزرگی برای این صنعت خواهد داشت.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0