کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
آتش سوزی لنج ها در کیش

آتش سوزی لنج ها در کیش

یکی از جدیدترین اخبار در کیش آتش سوزی است که برای پنج عدد از لنج های شناور در آب نیز رخ داده و هنوز هم علت دقیقی از این حادثه بیان نشده است.

در تاریخ یکشنبه هفته جاری که مورخ چهارم شهریورماه بود در ساعت حدود دو بامداد اخباری مبنی بر آتش سوزی در یکی از اسکله ها ، به سازمان آتش نشانی گزارش داده شد. در همان زمان گروه های مورد نظر خود را به مکان اسکله صیادی در میرمهنا رساندند تا آتش را خاموش کنند. شدت حادثه و آتش به وجود آمده بیشتر از حد انتظار آنها بود اما با این حال با جان فشانی برای مهار کردن آتش نیز جان خود را به خطر انداخته و به آتش دل زدند تا از وسعت بخشیدن آن جلوگیری نمایند.

آتش سوزی لنج ها در کیش

اسکله میرمهنا یکی از اسکله هایی است که عملا صیادی در آن یکی از مهم ترین کارها به شمار می رود. از حدود بیست و پنج لنج تنها پنج مورد آنها دچار حریق شدند. آتش  در یک لنج بود اما به دلیل تغییرات در آب و هوا و وزیدن بادهای مختلف این آتش به این سو و آن سو نیز پراکنده شد و در نتیجه موجب شد تا آتش از محلی به محل دیگر تغییر مکان دهد. از نظرظاهری این آتش سوزی در یک منطقه بود اما به سه بخش مختلف نیز تقسیم شد و به همین دلیل تلاش بیشتری برای خاموشی آنها نیاز بود.

آتش سوزی لنج ها در کیش

تلاش های نیروهای امدادی و آتش نشانی موجب شد تا این حادثه هیچ نوع تلفاتی از نظر جانی برجای نگذارد  هر آنچه که اتفاق افتاد ، صدمات مختلف بدنی به آتش نشانان عزیز بود. خوشبختانه آتش در جایی مهار شد که هنوز شدت آن به مخزن های سوخت نرسیده و از درگیر شدن هزاران لیتر سوخت با این آتش نیز به صورت معجزه آسایی پیشگیری شد. در صورتی که این آتش به مخزن های سوخت برسد قطعا انفجارهای مهیبی در راه بود که مهار کردن آنها بسیار سخت بود و احتمال درگیر شدن سایر لنج ها هم وجود داشت.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0