کیش یاب
کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

طراحی و راه اندازی بازار ماهی کیش جدید

طراحی و راه اندازی بازار ماهی کیش جدید

بازار ماهی کیش یکی از پررونق ترین بازارها در کیش محسوب می شود که می توان از آن برای بهبود رونق فروش ماهی در این جزیره استفاده نمود.

در گذشته بازار ماهی در کیش وجود داشت که برای ساخت آن تلاش های بسیاری انجام شد ، این بازار با وجود داشتن سقف اما از نظر بهداشتی در حد قابل قبولی نبود. به همین دلیل طرحی در جهت توسعه دادن و بهبود بازار ماهی کیش در نظر گرفته شده است. یکی از عمده ترین مشکلات در این بازار عدم وجود تهویه مناسب می باشد. خوشبختانه این بازار در زمره ی پررونق ترین بازارهای ایران قرار دارد ، زیرا خرید و فروش انواع ماهی و غذاهای دریایی در این جزیره از تعداد بالایی برخوردار می باشد.

تغییرات بازار ماهی کیش نسبت به بازار مسقف

تغییرات بازار ماهی کیش نسبت به بازار مسقف

به صورت کلی در این طرح توسعه ای برای بازارهای کیش ، تغییر دادن فضا یکی از بزرگ ترین و بهترین اقدانات می باشد. در فضای مورد نظر نسبت به گذشته جداسازی های مختلفی انجام شده است. در حقیقت یکی از مهم ترین قسمت های جدا شده ، محل فروش ماهی از قسمت های دیگری مثل سرویس های بهداشتی می باشد. تهویه نسبت به قبل بسیار پرقدرت تر می تواند از بوی بد ماهی و پراکنده شدن آن در فضا نیز جلوگیری به عمل آورد.

کفپوش جدید در بازار ماهی

کفپوش ها در بازار جدید کاملا به شکل مدرن طراحی شده است. عملا یکی از بزرگ ترین معایب در بازارهای ماهی وجود بوی بسیار بد ماهی و همچنین جاری شدن شیرابه های ناشی از آن خواهد بود. با حضور این کفپوش ها می تواند در کم ترین زمان ممکن به شستشوی کامل محیط و جلوگیری از ماندگاری بوی بد در آن اشاره نمود. هزینه ای که برای نصب این کفپوش ها هزینه شده ، بالاتر از دیگر بازارهای ماهی می باشد ، این کفپوش ها ر هنگام ضربه هم آسیب نمی بیند و تغییر شکلی نمی دهد.

کفپوش جدید در بازار ماهی

وجود فاضلاب های جداگانه از دیگر مزایا در بازار مورد نظر ماست. این فاضلاب ها که برای هر دوازده غرفه نیز به صورت جداگانه طراحی شده اند می توانند به سرعت بو و آب را انتقال دهند. همچنین برای نگهداری از ماهی های تازه می توانند از یخ یا پودر یخ که در محیط تعبیه شده استفاده کنند.

نوشته شده توسط: هانیه موسوی

من صرفا یک نویسنده نیستم! من محرک قلمم هستم تا به با به رقص در آوردن آن، بتوانم دنیایی جادویی را با استفاده از کلمات بسازم. در پس این سالها که به نویسندگی مشغول بوده ام، توانسته ام با انگشتانم و قلمم، رویاهایی را بسازم که شاید در دنیای واقعی نتوان به آن دست پیدا کرد. اما حتی خیالش هم قشنگ است!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشتیبانی آنلاین
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0