کیش یاب
کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...

جزئیات دهمین نمایشگاه کیش

جزئیات دهمین نمایشگاه کیش

نمایشگاه کیش در زمینه یهای مختلفی برگزار می شود ، در حقیقت این بار قصد داریم تا از نمایشگاهی صحبت کنیم که در روز جاری نیز برگزار شد. روز دوشنبه مورخ پنجم شهریورماه نمایشگاهی در زمینه ی بازار سفر برگزار گردید که در آن جریانات مختلفی در این رابطه مورد بررسی قرار گرفته و برای نشان دادن و توضیح دادن آن در معرض نمایش عموم قرار داده شد . در صورتی که چنین نمایشگاه هایی بتواند بیشتر از این تعداد نیز برگزار گردد قطعا در امر اطلاع رسانی بیشتر به مردم کمک کننده خواهد بود.

فعالیت های کاری نمایشگاه کیش

فعالیت های کاری نمایشگاه کیش

نمایشگاهی که در روز جاری نیز برگزار شد در خصوص موضوعات مختلف مربوط به سفرهای داخلی کیش نیز بود. در این سفرها به بخش های مختلف همانند ترویج بیشتر گردشگری و جذب گردشگر ، همچنین توجه به امر هتل داری و افزایش کیفیت ارائه خدمات از سوی هتل ها ، بیشتر شدن و همچنین ارزان تر شدن خدمات ارائه شده از سوی آنها و در نهایت بهبود بازاریابی از طریق سفر نیز از جمله آنها بود. علاوه بر این موارد توصیه شد تا برای بهتر شدن استفاده از کالاهای داخلی ، برای گردشگران فعلی نیز چنین کالاهایی توضیح بیشتر داده شوند . تا زمانی که اطلاع رسانی در حد رضایت نباشد قطعا نمی توان کاری از پیش برد.

 فضای نمایشگاه کیش

 فضای نمایشگاه کیش

در نمایشگاه کیش که هدف توضیح دادن بازار سفر نیز بود در حدود بیست و یک هزار متر فضا نیز اختصاص داده شد . علاوه بر آن در این نمایشگاه اجازه داده شد تا همه ی افراد فعال در زمینه ی گردشگری از آخرین فعالیت های خود برای جذب گردشگران نیز رونمایی کنند.

تعداد روزهایی که برای این نمایشگاه اختصاص داده شده از تاریخ امروز تا سه روز آینده یعنی هشتم شهریورماه خواهد بود که همه روزه از ساعت پنج عصر تا یازده شب آماده ارائه خدمت می باشند.

 

 

 

نوشته شده توسط: هانیه موسوی

من صرفا یک نویسنده نیستم! من محرک قلمم هستم تا به با به رقص در آوردن آن، بتوانم دنیایی جادویی را با استفاده از کلمات بسازم. در پس این سالها که به نویسندگی مشغول بوده ام، توانسته ام با انگشتانم و قلمم، رویاهایی را بسازم که شاید در دنیای واقعی نتوان به آن دست پیدا کرد. اما حتی خیالش هم قشنگ است!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تو کیش کجا بریم؟ KISH PRODUCTS
پشتیبانی آنلاین
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0