کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
آشنایی با پارک سیمرغ در کیش

آشنایی با پارک سیمرغ در کیش

اگر قصد دارید تا از پارک ساحلی مورد نظر یعنی پارک سیمرغ در جزیره زیبای کیش نیز دیدن نمایید بهتر است تا به سوی جنوب شرقی در جزیره بروید. زمانی که به پارک مرجان می رسید ، پارک سیمرغ نیز کاملا قابل تشخیص بوده و حتی شما می توانید از سمت دلفیناریوم کیش هم به این پارک برسید. در کنار این پارک می توانید از جاده ای بسیار خاص و دیدنی یعنی جاده جهان استفاده کنید. در پارک ساحلی می توانید همزمان از فضای پارک و همچنین از فضای دریا نیز استفاده کنید.

 هتل های کنار پارک سیمرغ

برای اینکه در سواحل کیش اقامتی چند روزه داشته باشید می توانید از هتل های موجود در کنار پارک نیز استفاده نمایید. در کنار پارک سیمرغ هم به چنین هتل هایی خواهید رسید که دو مورد از آنها دقیقا در کنار پارک احداث شده تا بتواند راحتی و آرامش را برای مسافران این منطقه فراهم آورد. علاوه بر آن شما می توانید به پارک دیگر و سرگرمی بسیار جالب دلفیناریوم هم دسترسی داشته باشید.

 هتل های کنار پارک سیمرغ

امکانات موجود در پارک سیمرغ

در پارک سیمرغ امکانات بی نظیری وجود دارد ، یک مجموعه کامل از سرگرمی در کنار موج های دریا بسیار روح بخش است. علاوه بر آنکه این پارک می تواند سرگرمی هایی را برای فرزندان شما به وجود آورد ، همزمان می تواند سرگرمی های دیگری را برای بزرگسالان هم به همراه داشته باشد که از جمله آنها می توان به دوچرخه سواری ، پیست اسکیت ، زمین های ورزشی مختلف ، آبنما و . . . اشاره نمود.

 هتل های کنار پارک سیمرغ

 

برای اینکه به ثبت تصاویر نیز مشغول باشید می توانید از مجسمه ها کمک بگیرید ، در حقیقت به شکل های مختل اما واقعی ساخته شده اند و در فضای پارک سیمرغ قرار داده شده اند که نمونه هایی از آن را در تصاویر زیر خواهید دید. در کنار پارک نیز مکان هایی برای گذران وقت و صرف یک چای یا نوشیدنی خنک تابستانی طراحی شده که استفاده از آنها به صورت رایگان است.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0