کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
کشتی یونانی در آب های کیش

کشتی یونانی در آب های کیش

 

جزیره کیش در هر زمان از سال بازدید کنندگان خاص خود را دارد و در حقیقت می توان آن را به یکی از بزرگ ترین مقاصد گردشگری در ایران معرفی کرد. هیچ فردی وجود ندارد که تاکنون نام کیش را نشنیده باشد. اما در خصوص زیبایی ها و مناظر طبیعی در این دریای زیبا هرچه بگوییم کم است ، بهتر است تا به یکی از عجایب به گل نشسته یعنی کشتی یونانی اشاره کنیم.

 امکانات موجود در کیش

کیش جزیره ای خارق العاده با طبیعتی بکر است که همواره می تواند گردشگران بسیاری را به سوی خود بکشاند. این گردشگران پس از حضور در چنین موقعیتی ترجیح می دهند تا چند هفته ای را بمانند و از چنین فضایی نیز لذت ببرند. یکی از مقاصد گردشگری در کیش دیدن کشتی یونانی از نزدیک می باشد. کشتی که از دور هیبتی وصف ناپذیر دارد و این بزرگی از نزدیک نیز قابل لمس خواهد بود. علاوه بر این کشتی می توانید در کیش برای روزهای گرم سال خود از بهترین امکانات موجود همانند موج سواری ، اقامتگاه های ساحلی و . . . نیز کمک بگرید تا خاطره سازی خوبی برای شما انجام شود.

 امکانات موجود در کیش

 ثبت تصویر از غروب کشتی یونانی

معمولا غروب آفتاب و همچنین طلوع آن زیباترین ثبت تصویر را از خود برجای می گذارد ، پس اگر چنین تصویری رادر کنار پشتی یونانی دوست دارید می توانید با استفاده از یک دوربین با کیفیت تصاویری را از زوایای مختلف این کشتی نیز به ثبت برسانید. این کشتی از سال ها پیش نیز در آب جزیره کیش نشسته است و توانایی حرکت نیز وجود ندارد. در کیش برای آنکه بتوانید در جوار این کشتی نیز به راحتی لذت ببرید تفریحاتی در نظر گرفته شده است که به آن اشاره خواهیم کرد.

 ثبت تصویر از فروب کشتی یونانی

دیدنی های اطراف کشتی یونانی

پس از اینکه شما از ثبت تصویر نیز خسته می شوید می توانید برای گذراندن وقت خود به پارک ساحلی بروید که  در جوار کشتی یونانی نیز قرار گرفته است. در این پارک می توانید از امکانات تفریحی و سرگرم کننده خوبی برخوردار شوید. بچه ها در چنین فضایی عاشقانه به بازی های کودکانه می پردازند و انرژی درونی خود را تخلیه می کنند. همچنین برای اینکه چنین لذتی دوبرابر شود ، می توانید از شترسواری استفاده کنید. شترهایی که  صاحبین آنها در قبال پرداخت مبلغی ناچیز شما را به لذت سواری از آنها می رسانند.

 

متأسفانه به دلیل سخت بودن حضور در داخل کشتی یونانی تاکنون این امکان نیز به وجود نیامده که شما بتوانید از بخش های درونی آن هم دیدن کنید. تنها دیدن این کشتی از بیرون امکان پذیر می باشد. برای رسیدن به کشتی مربوطه نیاز است تا مسیر خود را در جزیره کیش به سمت جنوب غربی تغییر دهید و پس از عبور از خیابان غروب کیش به پارک ساحلی مربوطه به همین کشتی بروید.

 

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0