کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
آوای خلیج فارس کیش

آبنمای آوای خلیج فارس کیش

آوای خلیج فارس کیش نام مکانی است که در آن نواهای گوناگون پخش می شود اما گوش دادن به این نواها در کنار خلیج همیشه فارس ایران می تواند به زیباترین و بهترین خاطره ماندگار تبدیل شود. مکانی که در آن حضور پیدا خواهید کرد وسعتی برابر با بیست هزار متر نیز دارد که این وسعت را ساحل فرا گرفته است. علاوه بر آن اسکله ای در این مکان طراحی شده که این اسکله به شکل هلالی طراحی گردیده و از نظر تفریحی در زمره ی بزرگ ترین و بهترین مکان ها قرار دارد. در بین این مکان شما فضایی را خواهید دید که در خود آبنمایی دارد و این آبنما نیز موزیک هایی را از خود پخش خواهد کرد.

آوای خلیج فارس کیش در کجا قرار دارد؟

در حقیقت آوای خلیج فارس کیش را می توانید در قسمت شمال شرقی از این جزیره زیبا مشاهده نمایید. اگر از اهالی جزیره سراغی از آبنمای موزیکال منطقه را بپرسید قطعا شما را تا همان محل راهنمایی می کنند. یکی از مهم ترین اثرهایی که شاید در این منطقه نیز مشاهده کرده باشید وجود ستاره دریایی بزرگی در این محل می باشد که می تواند تداعی کننده یک عنصر مهم در جزیره کیش باشد . زیرا شما در آب های نیلگون خلیج فارس ستاره دریایی های زیادی را مشاهده می کنید.

آوای خلیج فارس کیش در کجا قرار دارد؟

روشنایی خاص آبنمای موزیکال در شب

هیچ گاه منظره ای را که در شب مشاهده می کنید در روز نخواهید دید زیرا با تغییری کاملا متفاوت دیده می شود. در خصوص آبنمای موزیکال آوای خلیج فارس کیش شما می توانید به این واقعیت برسید که چه طراحی عظیمی در خصوص روشنایی به کار گرفته شده است ، در حالی که اینگونه نیست و تنها با یک فکر خلاقانه پنل هایی سولار به صورت نیمه شفاف نیز قرار داده شده تا بتواند روشنایی محل را چند برابر نموده و در مصرف برق هم صرفه جویی به عمل آورد.

تفریحات آوای خلیج فارس

تفریحات آوای خلیج فارس

در این محیط بسیار زیبا که رقص آب و موزیک را مشاهده می کنید تفریحات دیگری هم در نظر گرفته شده تا بتواند زمان شما را پر کند. شما می توانید از سالن های مربوط به سینما ، کنسرت و حتی تئاتر که به صورت زنده برگزار می شود نیز لذت ببرید ، همچنین ساعتی را برای حضور در رستوران ها در نظر بگیرید. در داخل آبنما زمانی که روشن می شود علاوه بر موزیک و تغییر جهت آب شما می توانید شکل هایی از آتش ، حضور لیزرهای شب تاب و . . . را هم ببینید.

آب نمای موزیکال در جزیره کیش با استفاده از آب شور دریا توانسته به چنین هنری دست یابد ، در حالی که در دیگر مناطق برای طراحی چنین پدیده ای نیاز است تا از آب های شیرین و سبک تر استفاده شود.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0