کیش یاب رزرو آنلاین تفریحات کیش و کیش گردی ...
آخرین روزهای جشنواره های تابستانی کیش

آخرین روزهای جشنواره های تابستانی کیش

جشنواره های تابستانی کیش مخصوص این فصل از سال نیز طراحی می شوند تا علاقمندان به چنین جشنواره هایی بتوانند از تعطیلات تابستانی خود نیز لذت ببرند و لحظات مفرحی را در کنار خانواده تجربه کنند. اگر تاکنون وقت نکرده اید تا از جزیره زیبای کیش و جشنواره های شاد آن دیدن کنید تنها 13 روز دیگر وقت دارید و می توانید از این تعطیلات خوب نیز بهره ببرید. زمان در کیش معنایی ندارد ، زیرا شما با ورود به این جزیره متوجه گذر آن نخواهید شد و آنقدر سرگرمی در اطراف خود مشاهده می کنید که به ساعت خود نگاهی نخواهید کرد.

مزایای شرکت در جشنواره های تابستانی کیش

جشنواره های تابستانی کیش برای بار بیست و یکم نیز برگزار شد و هنوز هم ادامه دارد. در این جشنواره از موزیک و پایکوبی های روز و شب کیش گرفته تا راهکارهایی  جالب برای جذب کردن مسافران جهت ماندگاری در این جزیره که بسیار هدفمند طراحی شده اند. برنامه هایی که هریک از آنها با یکدیگر تفاوت دارند و شما دوست دارید تا این جشنواره ی چند ماهه را در جزیره ی مرجانی حضور داشته باشید و از تک تک روزها و شب های آن لذت ببرید.

مزایای شرکت در جشنواره های تابستانی کیش

مزایای شرکت در جشنواره های تابستانی کیش

در جشنواره ای که امسال برگزار شد برای آنکه رونقی به کسب و کار این جزیره داده شود از کارت های هدیه نیز کمک گرفته شد. این کارت ها از پنجاه هزار تومان تا صد و پنجاه هزار تومان در مقاطع سنی مختلف برای خریدها طراحی شده اند و به گردشگران نیز هدیه داده می شود. قطعا لذت یک خرید با کارت هدیه ای از جنس کیش می تواند تأثیرگذارتر از تصور شما باشد. همچنین قرعه کشی یک دستگاه 206 هم از دیگر جذابیت های آن است. هر هفته از کیش برای معرفی یک استان نیز در نظر گرفته شد و علاوه بر آن معرفی ظرفیت های گردشگری برخی از کشورها هم در این مراسم ها نیز به خوبی ارائه شد.

جدیدتـرین محصـولات NEW PRODUCTS
پشـتیـبانی آنلایـن
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0